Sobowtór Penelope Cruz
oferta

Sobowtor Pink

Występ jako gość specjalny
Dyplomowana tancerka sceniczna specjalizująca się w tańcu klasycznym, ludowym, współczesnym oraz modern-jazz. Przygodę z tańcem rozpoczęła w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Olgi Sławskiej Lipczyńskiej w Poznaniu, jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie, w 2005 roku podjęła naukę we francuskiej szkole baletowej Le Conservatoire National Supérieur de Danse de Paris. Od 2007 roku uczy tańca klasycznego i tańca współczesnego.

Utalentowana, wszechstronna profesjonalistka, którą można było podziwiać w wielu projektach artystycznych. Każdy jej pokaz to dopracowane, pełne emocji, wdzięku i gracji, niezapomniane przeżycie.

Występowała na deskach Teatru Wielkiego, Teatru Palladinum, Teatru Sabat, Teatru Ateneum, a także gościnnie w Teatrach Roma, Buffo i Capitol. Uświetliła swoim tańcem spektakle teatru Palladinum: Jezioro Łabędzie, Kopciuszek, Szeherezada, Najpiękniejsze Bajki Baletowe oraz Dziadek do Orzechów. W 2007 roku rolą Sophie Chenoir w serialu ,,Trzeci Oficer`` rozpoczęła swoją przygodę z telewizją, następnie zagrała w serialu ,,Teraz albo Nigdy``, gdzie wcieliła się w rolę tancerki bollywood. Wystąpiła także w Tancerzach``, ``Linii życia``, ``Barwach Szczęścia``, ``Ojcu Mateuszu``, ``Przepisie na życie`` oraz w ``M jak Miłość``.

Jej kunszt taneczny można było podziwiać w wielu reklamach telewizyjnych, m.in. w reklamach produktów firm: E. Wedel, PP Hellena S.A., Always, telefonii komórkowej T-Mobile, leku Pedicetamol, Tele-com Sp. z o.o., Knorr, TP S.A., Link4, Omega med, Totalizatora Sportowego Sp. z o.o, Aspiryna, oraz w reklamie Pepco.

W latach 2010-2012 tańcząc w programie rozrywkowym ``Kabaretowy Klub Dwójki`` oraz występując gościnnie w 2011 roku w programie „Kocham Cię Polsko`` i w 2014 roku w programie ``Dzięki Bogu już weekend`` zdobywała szerokie doświadczenie zawodowe, stale udoskonalając swój warsztat taneczny. W 2014 roku wzbogaciła swoim tańcem program realizowany przez telewizję TVN-X Faktor.

Współpracując z telewizją Polsat, brała udział w wydarzeniach artystycznych, takich jak ``Sopot Hit Festiwal`` oraz ``Sylwester z Polsatem``, przez 4 lata jej pokazy uświetniały także program rozrywkowy ``Twoja Twarz Brzmi Znajomo``.

related projects
Napisz do nas!